Kaia Laansoo

Kaia Laansoo on lõpetanud Concordia Rahvusvahelise Ülikooli bakalaureuseõppe õigusteaduskonna ja hiljem siirdunud Tartu Ülikooli magistriõppesse anglistika erialale.

Terve elu on Kaia töötanud andragoogina, õpetajana ja juristina. Aastate jooksul on teda mitu korda tunnustanud nii koolid kui ka maavalitsus. Kaia on aastate jooksul koordineerinud koolitusi nii Eestis kui ka Türgis, Marokos, Küprosel ja Itaalias. Ta on õpetanud suhtlemispsühholoogiat mitu aastat gümnaasiumites, samuti on olnud ka psühholoogiateemaliste koolituste lektoriks. Kaia missiooniks on anda oma õpilastele parim ingilise keele oskus: ta on viinud oma õpilasi FCE tasemeeksamil C1 tasemeni ja CAE tasemeeksamil tasemeni C2 (kõige kõrgem olemasolev tase). Kaia Laansoo on juhendanud ka õpilasi ingliskeelsete uurimuste koostamisel. Õppurid on sooritanud riigieksamid tulemusele B2, mis on siseriiklikul eksamil kõige kõrgem tase.

Kaia peamiseks koostööpartneriks on aastate jooksul kujunenud Tallinna Teeninduskool, University of Cambridge, Avatud Ühiskond MTÜ, Tallinna ja Tartu Vangla jpt.

You may also like...