« All Events

• This event has passed.

Tunne kaupa, mida müüd 2! Kosmeetikatooted

9. okt. 2018 kell 09:00-17:00

Kosmeetikakaupade tootmisega seonduv areng on olnud viimastel aastatel eriti kiire – tehnoloogias kasutatakse teaduse tippsaavutusi ning sortimenti on lisandunud täiesti uute funktsioonidega tooted. See on loonud olukorra, kus kaubandustöötajad peavad igapäevaselt kiiresti õppima. Ka tarbijaskonna teadlikkuse kasv uutest kosmeetikakaupadest „nõuab“ kaubandustöötajailt uusi teadmisi – millised on erinevate kaupade omadused, mille poolest need erinevad ja millisele sihtrühmale mõeldud? Kursusel käsitletakse nii kosmeetikatoodete sortimendi kui omaduste ja kasutamisega seotut.

Koolitusele ootame ilma kaubandusliku erihariduseta kosmeetikakaupluste ja kosmeetikaosakondade töötajaid. Samuti sobib kursus kaubandustöötajatele, kelle eelnevatest õpingutest on möödunud aastaid.

Müüja-klienditeenindaja, tase 4 (04-31102013-5.1/6k)
B.2.1 Kaupade käitlemine ja kaubatundmine

• kaupade grupeerimine vastavalt sortimendile orienteerudes kaubagruppide liigitamise põhimõtetes;
  • kaupade koostise eristamine erinevate kaupade koostist, kvaliteeti mõjutavaid tegureid, omadusi ja kasutamisvõimalusi
  • realiseerimisaegade järgimine (kõlblik kuni, parim enne), mittevastavuse korral toodete kõrvaldamine müügilt; säilimistemperatuuride jälgimine

B.2.2 Teenindamine ja müümine

• kauba tutvustamine, selgitades kauba kasutamist ja/või hooldust, arvestades kliendi soove ja vajadusi;
  • nõuetele vastava ja tõese teabe edastamine müüdava kauba kohta;

Date:
9. okt. 2018