Erialase inglise keele kursus B2- täienduskoolitus majutus- ja toitlustusettevõtete töötajatele

12. veebr. kell 16:00-19:00

Juhtide jaoks on oluline omandada inglise keele vilunud keelekasutaja tasemel (B2), saavutada vaba suhtluse pädevus, et tänapäeval aina enam rahvusvahelistuvas keskkonnas läbi luua ja oma ettevõtet arendada.

ootame majutus- ja toitlustusettevõtete töötajaid, kellel on vähemalt põhiharidus ning B1 tasemele vastavad teadmised inglise keelest. Kursusest ei saa osa võtta tasemeõppes riigieelarvelisel õppekohal õppijad.

Auditoorse töö teemad

• arvamuse ja eriarvamuse väljendamine, diskuteerimine, informatsiooni jagamine
  • esitluste läbiviimine, läbirääkimiste pidamine
  • sundimatus vestluses osalemine
  • erialaste anekdootidejutustamine
  • e-mailide kirjutamine, telekonverentsi läbiviimine jne

Iseseisva töö teemad

• ametlik kiri, aruande koostamine, suulise ülevaate andmine oma töökeskkonnast

Koolituse lõpetanu

• mõistab üksikasjalikult pikki keerukaid kasutusjuhendeid ja tegevusjuhiseid
  • mõistab ja oskab tõlgendada pea igat laadi kirjalikke tekste, k.a. abstraktseid, keeruka ülesehitusega või erialaseid tekste
  • oskab põhjendada oma seisukohti ja esitada asjakohaseid näiteid
  • oskab esitada struktureeritud arutluskäike, tuues välja olulisemad seisukohad ja oma väiteid kinnitavad faktid
  • oskab kirjutada selgeid üksikasjalikke kirjeldusi keerulistel teemadel
  • suudab kirjutada erialast teksti ilma sõnastiku abita ja nii hästi, et tema keelekasutust on vaja kontrollida vaid tähtsa teksti puhul

Koolitaja Kaia Laansoo on töötanud 20 aastat gümnaasiumis inglise keele õpetajana, viinud oma õpilasi FCE tasemeeksamil C1 ja CAE tasemeeksamil tasemeni C2 (kõige kõrgem olemasolev tase). Kaia Laansoo on juhendanud ka õpilasi inglise keelsete uurimuste koostamisel. Õppurid on sooritanud riigieksamid tulemusele B2, mis on siseriiklikul eksamil kõige kõrgem tase. Omab vanemõpetaja tase 7.

Koolitus toimub perioodil 12.02.- 18.04.2019, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.00-19.00. Kohustuslik on osaleda 70% kontakttundidest. Hindamismeetod: praktilised tööd ning test tasemele B2.

Kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine”. Kursus on osalejale tasuta.

12. veebr.
, , ,