Priivaralise fototöötlusprogrammi algkursus

Aastalõpusagin ja pühademelu on lähenemas. Õigele aastalõpumelule annab vürtsi ka oma kujundusega digitaalsete jõulutervituste laialisaatmine. Novembris toimuv pikselgraafikakursus annab osalejale ülevaate priivaraliselt fototöötlusprogrammist Gimp ja selle kasutusvõimalustest. Koolituse käigus tehakse selgeks pikselgraafika olemus, tutvutakse programmi võimaluste ja tööriistadega. Luuakse mitmest erinevalt algfaililt pärineva materjaliga fotokompositsioone, parandatakse/ergastatakse värve või muudetakse need hoopis vanamoeliseks. Mõnikord on vaja fotodelt eemaldada ka ebasobivaid elemente – ka nende eelmaldamine saab selgeks. Kursuse lõpuks valmib igal osalejal fotomontaažiga jõulutervitus.

Toimumisajad: 9., 16., ja 23. november 2018

Registreeru koolitusele siin

Koolitaja: Anu Uusmaa, Tallinna Teeninduskooli infojuht ja kutseõpetaja. Disaini- ja turundusalase töö kogemus alates 1992 (reklaamiagentuurid, jaekaubandus,
loovettevõtlus, kirjastamine). Haridus: kunstiõpetuse ja joonestamise õpetaja (Tallinna Ülikool, 1995). Erialased täiendkoolitused perioodil 1998-2018.